در جلسه بسیج دانشجویی دانشگاه

دانشجوی بسیجی باید مردمیدان باشد و در هر جا و هر زمان برای اقدام و عمل آماده باشد

{"status":"error","msg":"Unable to connect to the remote server"}

حجت الاسلام والمسلمین امامی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی ارومیه در جمع دانشجویان بسیجی این دانشگاه که به مناسبت بزرگداشت شهادت استاد شهید مرتضی مطهری گرد هم آمده بودند به سخنرانی پرداختند .
در این مراسم که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه و با حضور دانشجویان بسیجی و اعضاء هیات رئیسه دانشگاه در سالن جلسات دانشگاه برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین امامی مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه ایام شهادت امیرالمومنین حضرت علی(ع) و شهادت استاد مرتضی مطهری تسلیت گفته و همگان را به بهرمندی از برکات شبهای قدر در ایام ماه مبارک رمضان توصیه نمودند.
در ادامه ایشان با اشاره به ویژگیهای مهم یک دانشجوی بسیجی گفتند: دانشجوی بسیجی باید دارای ۳ اصل مهم باشد که نبود هر کدام باعث می شود لطمات مختلفی را ببیند.داشتن نگاه عمیق و پرهیز از سطحی گرایی به مسایل از خصوصیات یک دانشجوی بسیجی است که از فرمایشات مقام معظم رهبری نیز همین عدم سطحی نگری به مسایل را میتوان درک کرد.
حجت الاسلام والمسلمین امامی همچنین دارا بودن تواضع و پرهیز از خودبزرگ بینی؛ درمیدان بودن و دوری از تنبلی و سستی  را به عنوان دومین و سومین اصل مهم  یک دانشجویی بسیجی اشاره کرد و گفت: شما باید مرد میدان باشید و درهر زمان و در هر جا  برای اقدام و عمل اماده باشیدکه ما این سه را در وجود حاج قاسم سلیمانی دیدیم.
در پایان ایشان افزود: از خداوند متعال درخواست داریم که ما را در رسیدن به این سه اصل یاری رساند تا بتوانیم آنها را در خودمان احیا نماییم.

کلمات کلیدی
Mr Admin
تهیه کننده:

Mr Admin

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *