۵۰ جزوه پرکاربرد دانشجویی برای روزهای هم‌نشینی با کرونا

گرچه دانشگاه ها ملزم به برگزاری کلاس های خود را به صورت مجازی هستند اما بررسی های ما نشان میدهد کمتر دانشگاهی موفق به برگزاری صددرصدی این کلاس ها شده و این به معنای این است که دانشجویان این روزها در خانه نشسته اند.

این روزها پویش های زیادی در فضای عمومی کشور با توجه به شیوع و افزایش مبتلایان کرونا دیده می شود، این پویش ها در مواردی تولید و توزیع ماسک و دستکش است و در مواردی دیگر پیوست های رسانه ای برای پرکردن زمان حضور افراد در خانه است. در این میان دانشجویان به عنوان یکی از قشرهای پرجمعیت کشور سهم قابل توجهی از این پیوست باید داشته باشند؛  گرچه دانشگاه ها ملزم به برگزاری کلاس های خود را به صورت مجازی هستند اما بررسی های ما نشان میدهد کمتر دانشگاهی موفق به برگزاری صددرصدی این کلاس ها شده و این به معنای این است که دانشجویان این روزها در خانه نشسته اند.

به هرحال یکی از راه های پرکردن اوقات فراغت این روزها مطالعه کتاب و جزوات است، که مطالعه جزوات به دلیل خلاصه بودن آن بیشتر مورد توجه قرار می گیرد؛ خبرنامه دانشجویان ایران به همین بهانه در ادامه 50 جزوه پرکاربرد عمومی دانشجویان را به صورت رایگان در اختیار قرار داده است.

جهت دریافت جزوات کلیک نمایید

کلمات کلیدی
Mr Admin
تهیه کننده:

Mr Admin

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *