در مراسم معارفه مدیر کل تبلیغات استان

اگر در جامعه ای نخبگان فساد را ببینند و سکوت کنند یعنی نخبگان جامعه دچار طمع و ترس شده اند

حجت الاسلام منصور امامی امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی که در مجتمع شهید کاظمی ارومیه برگزار شد، با بیان این که هر کسی که بیشتر از نعمات الهی برخوردار باشد بدهکاری بیشتری به خدای متعال دارد، اظهار داشت: خدای متعال وقتی پیامبر را مبعوث کرد بیان می کند که با بعثت رسول خدا بر شما منت گذاشتم.

وی با بیان این که در دنیایی که می رفت تا اسلام را دفن کرده و بر قبر آن فاتحه بخوانند، خدای متعال با ظهور انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) دنیا را در بهت فرو برد ، با ظهور انقلاب اسلامی شیاطین عالم برای به زمین زدن انقلاب اسلامی به نیروهای خود فراخوان داده اند ، لذا ما در هیچ تاریخی به این اندازه حمله علیه شیعه و تشیع نداشتیم.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی تصریح کرد: امروز باید با سلاح دین با دشمن مبارزه کنیم ، در زمان رسول خدا وقتی دشمن شمشیر می کشید پیامبر هم شمشیر می کشید و هر موقعی که آنها به شعر روی می آوردند رسول خدا می فرمود؛ با شعر جواب بدهید و  ما در این عصر هر زمان با این تفکر پیش رفتیم هیمنه دشمنان و آمریکا را از بین بردیم و بینی شان را بر خاک مالیدیم. امروز لازم است در عرصه رسانه و تبلیغ هم قدرتمند باشیم و برای مقابله با دشمن باید تمام ترفند های آن ها را بدانیم برای هر قدمی که بر میدارند جواب محکم و قاطع داشته باشیم .

حجت الاسلام امامی بیان داشت: امام حسین علیه السلام زعمای قبیله را مورد خطاب قرار می دهد و می فرماید؛ شما فساد را می بینید و صدایتان در نمی آید چون به مال دنیا حریص هستید و می ترسید و اگر بخواهیم سخنان امام حسین علیه السلام را مطابق امروز تفسیر کنیم این است که اگر در جامعه ای نخبگان فساد را ببینند و سکوت کنند یعنی آن جامعه فاسد شده است و دلیل آن هم طمع و ترس نخبگان جامعه است.

وی اضافه کرد: امروز یکی از مهم ترین عرصه های تبلیغ مبارزه با فساد است و لازم است علما در آن ورود کنند و امروز مهم ترین وظیفه ما به عنوان مسلمان احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی در پایان با بیان این که اگر در راه دین و تبلیغ اهل بیت علیهم السلام خون بدهیم و لباسمان آغشته به خون شود از پای نخواهیم نشست، دشمن امروز شبهات زیادی در جامعه به دین و انقلاب وارد می کند و لازم است که علما به آن ها جواب بدهند.

کلمات کلیدی
Mr Admin
تهیه کننده:

Mr Admin

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *