لیست اخبار صفحه :0
کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی تبیین کننده شالوده ی فکری مقام معظم رهبری و ارائه دهنده طرحی برای تمدن نوین اسلامی است
در جلسه افتتاحیه اندیشه تمدن ساز

کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی تبیین کننده شالوده ی فکری مقام معظم رهبری و ارائه دهنده طرحی برای تمدن نوین اسلامی است

مراسم افتتاحیه دوره اندیشه تمدن ساز اساتید دانشگاه صنعتی ارومیه روز چهارشنبه سوم آذرماه در بستر فضای مجازی با حضور مسئول محترم دفتر نهاد در دانشگاه صنعتی ارومیه و اساتید شرکت کننده در دوره برگزار گردید.

اکتساب  دوست و حفاظت ازدوستی ها  از مهمترین عوامل در کار تشکیلاتی است
در سومین جلسه شورای مشورتی دانشجویی

اکتساب دوست و حفاظت ازدوستی ها از مهمترین عوامل در کار تشکیلاتی است

سومین جلسه فعالین فرهنگی دانشجویان دانشگاه در 30 آبان در بستر فضای مجازی با حضور حجت الاسلام و المسلمین آزاد موسوی مسئول دفتر نهاد و جمعی از دانشجویان فعال فرهنگی و تشکلی دانشگاه برگزار گردید

حاکم کردن خودخواهی در مقابل ایثار از اهداف تمدن غرب درتقابل باتمدن اسلام است
در آیین غبار روبی از مزار شهداء گمنان ارومیه

حاکم کردن خودخواهی در مقابل ایثار از اهداف تمدن غرب درتقابل باتمدن اسلام است

عناوینی مثل ایثار و گذشت و جانفشانی و عدم تعلق به دنیای مادی از ویژگی هایی است که وقتی ما به شهدا فکر می کنیم به یاد آن می افتیم، این شهدای گمنامی که در این مدفن مقدس آرمیده اند ،واقعا تجلی گاه این مفاهیم هستند، این شهدا از جان و مال و خانواده گذشته و جان فشانی کرده اند.

نظم در کار ها  یکی از مصادیق تقوای تشکیلاتی است
دومین جلسه فعالین فرهنگی با مسئول نهاد

نظم در کار ها یکی از مصادیق تقوای تشکیلاتی است

دومین جلسه فعالین فرهنگی دانشجویان دانشگاه در 25 آبان در بستر فضای مجازی با حضور حجت الاسلام و المسلمین آزاد موسوی مسئول دفتر نهاد و جمعی از دانشجویان فعال فرهنگی و تشکلی دانشگاه برگزار گردید

در تفکر و مکتب  اسلام  وجود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی  باعث کهنه شدن حبیب بن مظاهر ها نمی شود بلکه باعث زیباتر  شدن قهرمانهای گذشته  نیز می گردد .
به مناسبت هفته دفاع مقدس

در تفکر و مکتب اسلام وجود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی باعث کهنه شدن حبیب بن مظاهر ها نمی شود بلکه باعث زیباتر شدن قهرمانهای گذشته نیز می گردد .

در آیین غبارروبی مزار شهداء باغ رضوان ارومیه حجت الاسلام والمسلمین موسوی آزاد به تفاوت های تمدن غرب و اسلام در تبدیل به الگو شدن قهرمانهای هر دو تمدن پرداختند.